اثر مرکب | معرفی جامع کتاب دارن هاردی

کتاب اثر مرکب می تواند زندگی شما را تغییر دهد و کتاب اثر مرکب با ترجمه خانم حیدری و نویسندگی دارن هاردی می باشد.

آیا کتاب اثر مرکب را می شناسید؟

اثر مرکب درباره موفقیت و دستیابی به موفقیت است. دارن هاردی همان ابتدا می‌گوید که قرار نیست یک‌شبه موفق یا پولدار شویم. او سعی دارد تا با واقع‌بینی و صراحت به ما بگوید که رسیدن به موفقیت به عوامل مختلفی بستگی دارد و صرفا با دانستن راز موفقیت نمی‌توانیم موفق شویم.

کتاب اثر مرکب
کتاب اثر مرکب قابلیت متحول کردن زندگی شما را دارد. به شرطی که آن را اجرایی کنید.

او که از تبلیغات و وعده‌های بیهوده رسیدن به موفقیت در اینترنت خسته و کلافه شده است معتقد است ما بینش‌مان را درباره‌ی اصول ساده اما عمیقی که برای موفقیت لازم و ضروری‌ست را از دست داده‌ایم. او می‌خواهد مارا برگرداند به اصول اولیه. قرار است بیاموزیم چگونه قدرت اثر مرکب را رها کنیم؛ همان سیستم‌عاملی که زندگی ما را اداره می‌کند؛ چه در جهت بهتر شدن و چه در جهت بدتر شدن. اگر از این سیستم را به نفع خودمان استفاده کنیم، می‌توانیم تحولات چشم‌گیری را در زندگی‌مان به وجود آوریم.

کتابی استثنایی در حوزه موفقیت | مطالعه آن به کسانی که در جستجوی موفقیت هستند توصیه می شود.

 

خلاصه کامل اثر مرکب The Compound Effect

The Compound Effect: Jumpstart Your Income, Your Life, Your Successهمانطور که گفتیم یک کتاب در حوزه خودیاری است. تز اصلی نویسنده بر این واقعیت استوار است که اگر فردی فقط یک تغییر کوچک را برای مدت طولانی‌تری تمرین کند، احتمال زیادی وجود دارد که آن تغییر دقیق به زودی به یک عادت تبدیل شود و در واقع این همان چیزی است که اثر مرکب در مورد آن است. این تغییرات «کوچک» در زندگی ما می‌تواند از توقف مصرف غذاها و نوشیدنی‌هایی که برای سلامتی ما مضر هستند با هر چیزی که فکر می‌کنیم متفاوت باشد. اما صرف نظر از اینکه ما انجام دهیم، همانطور که نویسنده پیشنهاد می کند، اگر این تغییر به اندازه کافی تمرین شود تبدیل به عادت جدیدی می‌شود. همچنین قبل از اینکه شخص تصمیم بگیرد چه چیزی را تغییر دهد، باید عادات “حال” خود را بررسی کند، زیرا این عادت‌ها دیکته می‌کنند که شخص چگونه رفتار و زندگی کند.

دیدگاهتان را بنویسید